Navigace: Bambinek.cz -> Fusaky -> Zimní fusaky

Zimní fusaky

 
Ať už máte doma právě narozené miminko nebo již roční dítko, v každém případě budete potřebovat v zimních měsících zimní fusak do kočárku. Jiný fusak užije maminka ve městě, která své dítě občas vezme na krátkou procházku a jiný fusak si musí pořídit rodiče, kteří tráví zimu s dítětem na horách.

A čeho si u dětských zimních fusaků všímat? Především jde o materiál, který by měl být uvnitř měkký a teploučký. Nejčastěji najdete zimní fusaky s fleecem, kožešinou či beránkem. Na povrchu by měl být nepromokavý s voděodolnou úpravou. Důležitým faktorem je také možnost uzavírání dětského fusaku, které by mělo dovolovat nastavení podle počasí.

Oblíbenou položkou našeho e-shopu je dětský zimní spacák Emitex, který využijete v kočárku, autosedačce i v přenosné tašce pro děti. Fusaky Emitex navíc disponují originální protiskluzovou vrstvou, kterou na žádném jiném dětském fusaku nenajdete.

Pokud však plánujete dětský fusak používat také na podzim ve sportovním kočárku, dejte si záležet na správném typu fusaku.

Kategorie obsahuje tyto podkategorie:

   

Strana: 1 | 2 další 

 

Značky:

Nejprodávanější produkt v této kategorii

 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.

Strana: 1 | 2 další 

 
 

 


Přihlásit

Košík je prázdný

Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).