Navigace: Bambinek.cz -> Dětské oblečení -> Dětské trička

Dětské trička

 
Dětské termo prádlo odvádí pot a na rozdíl od běžného oblečení udržuje tělo dítěte v suchu. Pokud dítě oblečete do klasického bavlněného trička a ono se při hře zpotí, zůstane pot nasáklý do bavlny a stále bude v kontaktu s pokožkou dítěte.

Dětské funkční prádlo se nejvíce vyrábí jako dětské funkční tričko s dlouhým rukávem. Vybírat dnes můžete z pestrých designových kousků, díky nimž budou děti rády prádlo nosit. Následně mohou být dětská trička použita buď samostatně, například v letních měsících, nebo se doplňují o další vrstvy, které pro zachování funkce termo prádla, musí být také z funkčního materiálu. Z našeho sortimentu si jistě vybere každý.

Jakou velikost dětského funkčního trička vybrat?


Aby funkční dětské tričko s dlouhým rukávem či tílko plnilo svou funkci, mělo by být co nejtěsnější. Proto vždy dětské funkční prádlo vybírejte tak, aby sedělo na tělo. Dětská funkční trička navíc jsou vyráběna s podílem elastanu, nemusíte se tedy bát, že by tričko dítě svíralo.

Kvalitní a dražší dětská funkční trička jsou na rozdíl od těch levných opatřena antibakteriální úpravou, která zamezuje množení bakterií a plísní.

   

Strana: 1 | 2 další 

 

Značky:

Nejprodávanější zboží v této kategorii

 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.

Strana: 1 | 2 další 

 
 

 


Přihlásit


Zapomněli jste heslo?
Zadejte Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.