Navigace: Bambinek.cz -> Povlečení a peřinky

Povlečení a peřinky

 
Dětské povlečení a prostěradla patří mezi nejčastěji nakupovaný textil do dětského pokoje. Podle jakých parametrů však vybrat to nejlepší dětské povlečení, prostěradla a peřinky?

Materiál prostěradel do postýlky

Mezi používané materiály k výrobě prostěradel do dětských postýlek se používá bavlna, flanel či bambus. Pro citlivější děti doporučujeme pořídit prostěradlo z přírodní bio bavlny. Bavlna je příjemná na dotek a zajišťuje barevnou a rozměrovou stálost. Všechna napínací prostěradla, která naleznete na našem e-shopu, jsou vyrobena na dětské matrace o rozměrech 60 x 120 cm.

Napínací prostěradla jsou vyráběna a atestována v České republice. Nemusíte mít tedy strach, že by se jednalo o nějaké nekvalitní výrobky. I my chceme pro vaše děti to nejlepší.

Materiál dětského povlečení

Také dětské povlečení do postýlky by mělo splňovat základní zdravotnické atesty. Mezi používané materiály povlečení do dětské postýlky patří bavlna, flanel a krep. Každý z těchto materiálu má své klady a zápory. Například dětské flanelové povlečení v zimě příjemně hřeje, krepové naopak v létě chladí a lze jej snadno žehlit a bavlněné povlečení do dětské postýlky je příjemné na dotek.

   

Strana: 1 | 2 další 

 

Značky:

Nejprodávanější produkt v této kategorii

 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.

Strana: 1 | 2 další 

 
 

 


Přihlásit

Košík je prázdný

Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).