Navigace: Bambinek.cz -> Dětské postýlky

Dětské postýlky

 
Výběr dětské postýlky určitě nepodceňujte. Nezapomeňte na to, že první měsíce života miminko tráví pouze v postýlce. Dětské postýlky na trhu jsou rozmanité. Záleží tedy jen na vás, kolik chcete nebo můžete do koupě postýlky investovat.

Kdo si myslí, že na dětské postýlce není nic speciálního, mýlí se. Každá postýlka musí splňovat nejpřísnější bezpečnostní normy a základní požadavky na zdravý spánek miminka.

Dno dětské postýlky je dnes již ve většině případů polohovatelné. Jak dítě roste, posunuje se dolů matrace, tím se zvyšuje bezpečnostní ohrádka, která dítě neustále chrání. Velmi důležité jsou také jednotlivé rozestupy mezi příčkami bočnic. Mezery musí mít takové rozestupy, aby do nich miminko nemohlo strčit hlavičku. Posledním důležitým faktorem je prací a zdravotně nezávadná matrace. Zdravotní nezávadnost dětské postýlky by měla být doložena patřičnými atesty.

Velmi oblíbené jsou dnes také dětské postýlky, které pohodlně vložíte do manželské postele. Výhodou této postýlky je okamžitý přístup k dítěti. V našem e-shopu kromě postýlek naleznete také kvalitní matrace, které zaručí vašemu miminku zdravý a pohodlný spánek.

Kategorie obsahuje tyto podkategorie:

   

 

Značky:

Nejprodávanější produkt v této kategorii

 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.

Strana: 1

 
 

 


Přihlásit

Košík je prázdný

Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).