Navigace: Bambinek.cz -> Fusaky

Fusaky

 
V chladnějších letních dnech a především v období zimy, budete potřebovat do kočárku pro své dítě také fusak. Na našem e-shopu naleznete spoustu krásných, praktických a velmi hřejivých fusaků. Při výběru toho pravého zvažte, jak dlouho jej budete používat. Ne všechny dětské fusaky mají dostatečnou velikost pro větší děti.

Většinu našich dětských fusaků můžete použít také do autosedačky. Známým a mezi maminkami oblíbeným výrobcem dětských fusaků je společnost Emitex. Dětské fusaky Emitex nabízíme na našem e-shopu ve dvojím provedení – letní a zimní. Zapnutý vám poslouží skvěle jako fusak a rozepnutý jako deka. Pro větší děti, které již nosí botičky, se fusaky Emitex vyrábějí ve spodní části omyvatelné.

Vnější povrch dětských fusaků je povětšinou vyroben z polyuretanu, který nepropouští vodu, ale dýchá. Mezi dobrý materiál se považuje také polyamid, který může mít speciální úpravu proti vodě. Materiál by měl být rozhodně prodyšný, ať může pokožka dítěte dýchat.

Fusaky do kočárku mohou mít také nejrůznější tvar. Samotný tvar už je spíše volbou vašeho vkusu. Najdete typy fusaků do kočárku od mumie přes klasický spacák až po tvar kufru či cestovní tašky. Tvar fusaku je důležitý zejména tehdy, chcete-li jej používat ve sportovním kočárku.

Kategorie obsahuje tyto podkategorie:

   

Strana: 1 | 2 další 

 

Značky:

Nejprodávanější produkt v této kategorii

 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.

Strana: 1 | 2 další 

 
 

 


Přihlásit

Košík je prázdný

Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).