Navigace: Bambinek.cz -> Chrániče matrací a prostěradla

Chrániče matrací a prostěradla

 

Chrániče matrací a prostěradla 2v1 jsou důležitým doplňkem ložního vybavení. Chrání matraci proti poškození a znečištění a tím prodlužují její životnost a přispívají k vysoké hygieně postele nebo postýlky.

Nepropustné podložky a chrániče matrací do dětských postýlek i do velkých postelí KAARSGAREN a EMITEX jsou vyrobeny z materiálů, které jsou tekutinami nepropustné a absorbční.

Bavlněné chrániče matrace KAARSGAREN se mohou prát až na 90°C, materiál vlastní ekologický certifikát "OEKO TEX STANDARD 100" a splňuje odpovídající normy Evropské Unie o nepropustnosti a transpiračnosti (propustnosti vzduchu).

Bavlněné chrániče matrace EMITEX   fungují jako antibakteriální a protiplísňová ochrana a jsou rezistentní vůči MRSA bakteriím. Jsou pro tekutiny nepropustný a prodyšné.

Bambusové chrániče matrace KAARSGAREN jsou prodyšné, nepropouští tekutiny a jsou antibakteriální. Volně rostoucí bambus není nijak chemicky ošetřován, proto zaručuje velmi dobré antialergické vlastnosti a přírodní antibakteriální účinky. Chrániče matrací KAARSAGREN jsou šité do gumy jako prostěradlo, proto na matraci výborně drží.

Savé chrániče matrací KAARSGAREN jsou vyrobeny ze tří vrstev. Tekutiny jsou nasáknuty dovnitř a proto zůstává chránič na povrchu suchý.

Prostěradla KAARSGAREN 2v1 jsou vyrobená z Tenclu® a ze 100 % polyurethanu, který je nepropustný, proto zaručuje výbornou ochranu matrace, přitom je prodyšný a tak nepůsobí nadměrné pocení.

   

Strana: 1 | 2 | 3 další 

 

Značky:

Nejprodávanější produkt v této kategorii

 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.

Strana: 1 | 2 | 3 další 

 
 

 


Přihlásit

Košík je prázdný

Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).