Navigace: Bambinek.cz -> Dětské oblečení -> Dětské bundy

Dětské bundy

 
Chystáte se dětem kupovat novou bundu? Dobře si rozmyslete, jak by měla vypadat a především jaké by měla mít funkce. Dětská bunda je svrchní oblečení, které by mělo odolat větru a dešti. Navíc by správná dětská bunda měla být prodyšná a funkční.

Dětská softshellová bunda


Děti jsou neustále v pohybu a všechny přednosti softshellové bundy tak využijí naplno. První nespornou výhodou je univerzálnost – sofshellovou bundu můžete svým dětem dát během celého roku. Jde o prodyšný materiál, který dokáže velmi dobře odvádět pot.

Dětská podzimní bunda


Pro podzimní bundy platí, že by měly být především nepromokavé. Míru nepromokavosti dětské podzimní bundy zjistíme pomocí uvedeného vodního sloupce. U bund určených na krátké procházky a do města stačí vodní sloupec 3 000 – 5 000 mm, u outdoorových bund je zapotřebí vyšší vodní sloupec.

Dětská zimní bunda


U kvalitní zimní bundy pro děti se díváme především na to, zda je nepromokavá a jen tak neprofoukne. Nezapomeňte však na praktické detaily, které dětskou zimní bundu ještě více vylepší. Praktickým detailem je například kapuce, která by v nejlepším případě měla být odepínací. Dalším skvělým doplňkem je také sněžný pás či stahování konců rukávů.

   

 

Značky:

Nejprodávanější produkt v této kategorii

 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.

Strana: 1

 
 

 


Přihlásit

Košík je prázdný

Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).