Navigace: Bambinek.cz -> Dětské oblečení -> Dětské mikiny

Dětské mikiny

 
Kvalitní dětská fleecová mikina zahřeje na jaře, na podzim i v zimě. Pokud si nevíte rady s výběrem velikosti a střihu, poradíme vám jak na to. Dětské mikiny, které naleznete na našem e-shopu jsou navíc vyrobeny s příměsí termoregulačního materiálu Outlast, který zajistí optimální teplotu za všech okolností.

Jak vybrat správnou velikost dětské mikiny?

Správná velikost dětského oblečení je stejně důležitá jako velikost obuvi. Nejlépe správnou velikost odhadnete tak, že dítě do mikiny obléknete, ohnete v pase a zjistíte, zda jej nikde netáhnete. Za krkem v pase ani na zádech. Pozor také na krátké rukávy dětských mikin. Ideální délka se pozná tak, že rukáv překrývá zápěstí nejen, když má dítě ruku svěšenou, ale také zvednutou nad hlavou.

Střih dětské mikiny a snadné oblékání

Zdánlivá maličkost jako je střih dětské mikiny vám může při oblékání zejména menších dětí ušetřit řadu starostí. V případě batolat doporučujeme zvolit dětskou mikinu s dlouhým zipem, po jejímž otevření odklopíte široký pás oděvu a dostanete se přesně tam, kam potřebujete.

Oblíbenými produkty na našem e-shopu tak jsou dětské fleecové mikiny vhodné pro kluky i holky. Chlapecké mikiny nabízíme v barvě šedé a zelené, dívčí v barvě oranžové a červené.

   

 

Značky:

Nejprodávanější produkt v této kategorii

 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.

Strana: 1

 
 

 


Přihlásit

Košík je prázdný

Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).