Navigace: Bambinek.cz -> Kojenecké potřeby -> Chůvičky a monitory dechu

Chůvičky a monitory dechu

 

Dětské chůvičky  

Elektronické dětské chůvičky jsou vynález, který ocení bezesporu každý rodič. Pohlídají vaše dítě v době, kdy u něj zrovna nejste. Pokud chcete mít kontrolu nad dítětem opravdu důkladnou, můžete se poohlédnout po dětské video chůvičce, která kromě zvuku přenáší také obraz.  

Analogové nebo digitální chůvičky?  

Analogové dětské chůvičky jsou vhodné především do méně zalidněných oblastí – na vesnice či okraje měst. Analogové elektronické chůvičky mají méně přenosových kanálů, což zejména v panelových bytech dělá neplechu a dochází ke křížení signálů s jinými chůvičkami v domě. Do panelových bytů jsou tedy vhodnější digitální dětské chůvičky.

V sortimentu našeho e-shopu naleznete dětské chůvičky Phillips, dětské chůvičky Avent a také méně známou, ale ověřenou a kvalitní značku MEBBY. Kromě klasických chůviček nabízíme rodičům také dnes víc a víc populární dětské video chůvičky. 
 
 

Na co si dát pozor?  

Klíčovou vlastností dětské chůvičky je její spolehlivost. Kvalitní chůvička dokáže nejen monitorovat vaše dítě, ale také vás upozorní v případě, že se budete pohybovat na hraně signálu či dojde k nechtěnému přepnutí.

Levné dětské chůvičky mají také mnohdy nižší citlivost mikrofonu, tiše plačící dítě tak v nich není slyšet. Naopak však příliš citlivé mikrofony mohou u dětských elektronických chůviček vyvolat planý poplach.
 
 

 

Monitory dechu a pohybu  

Monitor dechu se dnes bere jako nezbytná součást výbavy pro miminko. Monitor dechu chrání vaše miminko před syndromem náhlého úmrtí kojenců. Proto byste jeho výběr neměli podceňovat. Na našem e-shopu naleznete kvalitní monitory dechu známých českých výrobců Nanny a Respisense.  

Jak monitor dechu pracuje?  

Monitor dechu Nanny pečlivě sleduje pohyby a dýchání miminka. V případě, že dítě špatně dýchá, začne monitor vydávat zvukový signál, který rodiče upozorní o ohrožení děťátka. V naší nabídce naleznete také monitor dechu Respisense, který je vyráběn stejně jako monitor dechu Nanny v České republice.

Mnozí rodiče si myslí, že je monitor dechu zbytečností a občasné falešné poplachy rodiče pouze stresují. Někteří rodiče si také myslí, že monitor dechu zcela a plně nahradí dětská chůvička. Toto je však další omyl. Dětská chůvička pouze dítě sleduje, zda nepláče či není jinak nespokojené. Zatímco monitory dechu Nanny a Respisense mají za úkol hlídat dýchání vašeho miminka.

Monitory dechu sice neumějí předcházet nepravidelnému dechu nebo dokonce poskytnou první pomoc vašemu děťátku, ale za to vás dokážou včas varovat v případě, nastane-li u vašeho dítěte tato vážná situace.
 
 

   

 

Značky:

Nejprodávanější produkt v této kategorii

 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.

Strana: 1

 
 

 


Přihlásit

Košík je prázdný

Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).